Hakkımızda
ÜLKE GENELİNDE İNŞA ETTİĞİMİZ GÜVENLE
Hakkımızda

2003 yılında Olgun Medikal San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak kurulan firmamız, radyoloji sarf malzemeleri satışıyla medikal sektörüne hizmet vermeye başlamıştır.

İhtisaslaştığı radyoloji sarf malzemelerinin yanında diğer tıbbi malzemeler, hastane donanımları ve çeşitli medikal malzeme satışlarına da devam eden firmamız, hizmette dürüstlük, süreklilik, müşteri menfaatlerini korumak ve insan haklarına saygılı olmayı temel ilke edinmiştir.

Firmamız satınalma, pazarlama, satış sonrası hizmetler ve lojistik destek alanlarında organize olmuş kadrosu ile eldiven ve sarf ürün alanında, kamu ve özel sağlık kuruluşlarının, gıda ve ambalaj sektörünün artan hizmet beklentilerinin iyileştirilmesi ve mükemmelleştirilmesi için zemin hazırlamakta ve müşterilerine kaliteli ürün sunmak adına sağlık, gıda ve ambalaj sektöründe yıllardır adını duyurmuş bir kurum olarak faaliyet göstermeyi temel vazife saymaktadır.

ÜLKE GENELİNDE İNŞA ETTİĞİMİZ GÜVENLE
Olgun Medikal
VİZYONUMUZ

Ekip çalışmasının gücünden yola çıkarak insanların yaşam kalitelerini arttırmak, başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada sağlık sektörünün lider şirketi olmak.

MİSYONUMUZ

Olgun Medikal olarak; hızla gelişen sağlık, gıda ve ambalaj sektöründe, ‘Uzun vadeli, kalıcı, müşteri memnuniyetini esas alan, “profesyonel hizmet anlayışından ve kaliteden ödün vermeyen” bir anlayışla alanında lider olmayı hedefleyen bir misyona sahiptir.

DEĞERLERİMİZ

Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir; Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz.